Na koho se obrátit

Katedra fyziky je tu pro vás - máte dotaz ohledně přijímacího řízení, studia na některém z oborů nebo se prostě chcete zeptat, jak život na Katedře fyziky vypadá z perspektivy studenta?
Neváhejte se na nás obrátit!

 

Studijní oddělení

Na studijní oddělení je možné se obrátit s dotazy ohledně přijímacího řízení, celoživotního vzdělávání, sociálních a ubytovacích stipendií a dalších záležitostí. Studijní oddělení naší katedry se nachází na adrese Břehová 7 v přízemí v místnosti B1. 

Agenda je rozdělena mezi několik zaměstnanců, na které se můžete obracet zvlášť, a to osobně, po emailu či telefonicky. Kontakt na jednotlivé zaměstnance a aktuální otevírací dobu Studijního oddělení najdete zde

 

Vedoucí oborů

Zaujalo vás některé ze zaměření Katedry fyziky a máte otázku ohledně studia, kterou byste rádi položili přímo někomu z vedení? Žádný problém. Otázku zformulujte a pošlete emailovou formou vybranému vedoucímu:

  • Jaderná a částicová fyzika: doc. Jaroslav Bielčík, Ph.D., Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  • Matematická fyzika: doc. Libor Šnobl, Ph.D., Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  • Fyzika plazmatu a termojaderné fúze: doc. Jan Mlynář, Ph.D., Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  • Kvantové technologie: doc. Martin Štefaňák, Ph.D., Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Studenti

Chcete-li si neformálně popovídat o výběru toho správného zaměření, o povinnostech, které vás čekají, o tom, jak probíhá zkouškové a nebo o tom, co v začátcích studia nepodcenit, obraťte se na někoho, kdo si tím už prošel a rád vám poradí.

  • Jaderná a částicová fyzika: Ing. Anežka Kabátová, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
  • Matematická fyzika: Bc. Lukáš Vácha, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  • Fyzika plazmatu a termojaderné fúze: Ing. Jan Čečrdle, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  • Kvantové technologie: Ing. Elizabeth Andriantsarazo, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.